Kontakt

W celu umożliwienia Mieszkańcom Nowego Sącza przygotowania jak najlepiej projektów, wyznaczeni pracownicy Urzędu Miasta czekają na Państwa pytania i wątpliwości od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu tj. od godz. 7:30 do 15:30.

Podstawowe pytania dotyczące budżetu obywatelskiego w roku 2017 prosimy kierować do Biura Obsługi Mieszkańca, mieszczącego się w sądeckim ratuszu (Rynek 1, 33-300 Nowy Sącz), pok. nr 9.

Kontakt telefoniczny: 18 44 86 500

Adres e-mail: bo@nowysacz.pl


W przypadku pytań szczegółowych dotyczących zakresu działania poszczególnych wydziałów Urzędu prosimy kontaktować się bezpośrednio z niżej wymienionymi pracownikami:

Wydział Architektury i Budownictwa:
  • Maria Lechowicz – inspektor: mlechowicz@nowysacz.pl 18 44 86 628
  • Mariusz Tworek – inspektor: mtworek@nowysacz.pl 18 44 86 659

 

Wydział Edukacji:
  • Marcin Gajos – inspektor: mgajos@nowysacz.pl 18 41 41 373

 

Wydział Geodezji i Mienia:
  • Krzysztof Kurzeja – dyrektor Wydziału: kkurzeja@nowysacz.pl 18 44 86 710
  • Jolanta Wilczewska – inspektor: jwilczewska@nowysacz.pl 18 44 86 700
  • Rafał Stokłosa – inspektor: rstoklosa@nowysacz.pl 18 44 86 721

 

Wydział Gospodarki Komunalnej:
  • Marek Kościsz – kierownik Referatu Komunalnego: mkoscisz@nowysacz.pl 18 444 21 66
  • Barbara Hotloś – kierownik Referatu Lokalowego: bhotlos@nowysacz.pl 18 444 14 13

 

Wydział Inwestycji i Remontów:
  • Wojciech Piętka – inspektor: wpietka@nowysacz.pl 18 443 55 20
  • Maciej Buksa – inspektor: mbuksa@nowysacz.pl 18 440 09 31

 

Wydział Kultury i Sportu:
  • Marcin Karcz – podinspektor: mkarcz@nowysacz.pl 18 44 86 775
  • Urszula Górka – inspektor: ugorka@nowysacz.pl 18 471 00 36
  • Małgorzata Szewczyk – podinspektor: mszewczyk@nowysacz.pl 18 44 86 772
  • Janina Szczygieł – podinspektor: jszczygiel@nowysacz.pl 18 44 86 771
  • Klaudia Fałowska – podinspektor: kfalowska@nowysacz.pl 18 471 00 37

 

Wydział Ochrony Środowiska:
  • Renata Połomska-Kwarciak – inspektor: rpolomska@nowysacz.pl 18 44 86 751
  • Małgorzata Fyda – podinspektor: mfyda@nowysacz.pl 18 44 86 750

 

Wydział Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych:
  • Renata Hogan-Marciszewska – inspektor: rhogan@nowysacz.pl 18 414 50 97

 

Wydział Spraw Obywatelskich:
  • Rafał Tylka – inspektor: rtylka@nowysacz.pl 18 44 86 673

 

Wydział Wymiaru i Księgowości Podatków:
  • Agata Oleksy – kierownik Referatu Wymiaru i Księgowości Opłat: aoleksy@nowysacz.pl 18 44 86 528
  • Anna Poczkajska – kierownik Referatu Księgowości Podatkowej:  apoczkajska@nowysacz.pl 18 44 86 582

 

Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności:
  • Zbigniew Filip – podinspektor: zfilip@nowysacz.pl 18 44 86 684
  • Dawid Kudełka – podinspektor: dkudelka@nowysacz.pl 18 44 86 682

 

Wydział Zdrowia i Opieki Społecznej:
  • Grzegorz Chochla – dyrektor Wydziału: gchochla@nowysacz.pl 18 44 86 780
  • Anna Burnagiel – inspektor: aburnagiel@nowysacz.pl 18 44 86 780
  • Agnieszka Szeliga – inspektor: aszeliga@nowysacz.pl 18 44 86 787
  • Ewa Waligóra-Dobosz – inspektor: edobosz@nowysacz.pl 18 44 86 780

 

Pełnomocnik Prezydenta ds. Społecznych:
  • Justyna Bryniak – pomoc administracyjna: jbryniak@nowysacz.pl 18 449 06 88

 

Wydział Komunikacji i Transportu:
  • Robert Jopek – inspektor: rjopek@nowysacz.pl 18 47 37 155