BO: ostatnie 2 dni głosowania!

  • 0

BO: ostatnie 2 dni głosowania!

Sprawdź, gdzie oddać swój głos na projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego Nowego Sącza na 2017 rok podczas ostatnich dwóch dni głosowania.

Od 25 czerwca głosujemy na projekty do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Nowego Sącza na 2017 rok. Głosowanie potrwa już tylko do jutra – 2 lipca!

Głosować można w sposób tradycyjny za pomocą karty do głosowania. Wypełnioną kartę należy wrzucić do urny znajdującej się w punkcie do głosowania. W Nowym Sączu utworzone zostały stałe i przenośne punkty do głosowania.

Pobierz kartę do głosowania tutaj: KARTA DO GŁOSOWANIA!

Stałe punkty głosowania zlokalizowane są:

  • w sądeckim ratuszu, Rynek 1,
  • w siedzibie Komendy Straży Miejskiej, ul. Lwowska 71,
  • w budynku Urzędu Miasta (dawna siedziba Sanepidu) – ul. Nawojowska 17a.

Czynne będą:

  • 1 lipca (piątek) od 7:30 do 15:30,
  • 2 lipca (sobota) od 9:00 do 13:00.

Kartę do głosowania można także przesłać pocztą na adres: Urząd Miasta Nowego Sącza, Rynek 1, 33-300 Nowy Sącz z dopiskiem „Głosowanie nad budżetem obywatelskim Miasta Nowego Sącza na 2017 rok”. W tym przypadku o ważności głosu decyduje data stempla pocztowego.

W dniu dzisiejszym swój głos można oddać także w jednym z 24 przenośnych punktów do głosowania w poszczególnych osiedlach na terenie Nowego Sącza w godzinach od 17:00 do 19:00. Pełna lista stałych i przenośnych punktów do głosowania znajduje się na:

www.bo.nowysacz.pl/punkty

Lista projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego Nowego Sącza na 2017 rok:

www.bo.nowysacz.pl/projekty

Na wybrany projekt można głosować osobiście i za pomocą poczty, ale najwygodniejsze jest głosowanie za pomocą ankiety internetowej. Jak to zrobić? Należy kliknąć w odnośnik do głosowania:

www.bo-glosowanie.nowysacz.pl

Po kliknięciu w odnośnik ukaże się odnośnik do „internetowej karty do głosowania na zadanie publiczne do budżetu obywatelskiego miasta Nowego Sącza na 2017 rok”.  Karta otworzy się po odpowiedzi na proste „pytanie bezpieczeństwa”. Karta zawiera dane osoby glosującej: imię, nazwisko, PESEL i imię matki oraz termin ważności dowodu osobistego. Na końcu mamy okienko z numerem zadania. Aby oddany głos był ważny należy wypełnić wszystkie pola w ankiecie! Głosowanie internetowe trwa do 2 lipca do godziny 24:00!

Żeby głosowanie było ważne, musi wziąć w nim udział co najmniej 3 tys. osób. Nie czekaj! Oddaj swój głos jeszcze dzisiaj!

201604069_bo_nopwy_sacz